Biedrības pārvaldes struktūra

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" biedri

 Nr.p.k. BiedrsStatussPilnvarotā persona 
 1.Alūksnes novada pašvaldībaPašvaldībaAivars Fomins 
 2.Apes novada pašvaldībaPašvaldībaAstrīda Harju 
 3.Biedrība "Alsviķu kultūras un mākslas veicināšanas biedrība"BiedrībaMarina Ramane 
 4.Biedrība "Liepnas attīstības grupa "Iespēja" BiedrībaLiene Stabinge
 5.Biedrība "Mēs - Mālupes nākotnei" Biedrība Anita Gusta 
 6.Nodibinājums "Malienas skolas attīstības fonds" NodibinājumsIeva Baltā-Pilsētniece 
 7.Biedrība "Mēs - Malienai"BiedrībaIeviņa Āboltiņa 
 8.Biedrība "Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs"Biedrība Dzintra Zvejniece 
 9.Nodibinājums "Alūksnes un Apes novada fonds" Nodibinājums Dzintra Zvejniece
10.Biedrība "Apes Attīstības Atbalsta klubs" Biedrība Laura Pope 
11. Biedrība "Apes Jauniešu klubs "Sliedes"" Biedrība Liene Ābolkalne 
12. Biedrība "C.Albula" Biedrība Jānis Skulte 
13.Biedrība "Pededzes Nākotne BiedrībaDaiga Vītola
14. ZS "Sauleskalns"Uzņēmums Aldis Līcis 
15.ZS "Klajalkšņi" Uzņēmums Guntārs Sniedzāns 
16.IK "GUCHO" Uzņēmums Guntis Ostelis 
17.Agita Bērziņa Fiziska persona 
18. Uva Grencione Fiziska persona  
19. Sarmīte Svilāne Fiziska persona  
20. Guntis OstelisFiziska persona  
21. Modris Briedis Fiziska persona  
22. Gints Teterovskis Fiziska persona  
23. Sandra Zeltiņa Fiziska persona  
24. Dzintars Adlers Fiziska persona  

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" asociētie biedri

Nr.p.k.  Asociētais biedrs                                                                           Statuss                Pilnvarotā persona     
1. Biedrība "SPORTA KLUBS ZELTIŅI" Biedrība Elita Laiva
2.  Biedrība "Alūksnes novada izglītības attīstības centrs"  Biedrība Ilzīte Duļbinska
3.  Biedrība "JAUNALŪKSNES DĀLDERI" Biedrība Violeta Kļaviņa
4.  Biedrība "ALŪKSNES NOVADA ATTĪSTĪBAI" BiedrībaInga Strauta 
5. Jolanta BaldiņaFiziska persona  

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" valde (07.02.2018.-06.02.2020.)

 Nr.p.k.Vārds Uzvārds Organizācija 
1. Apes novada pašvaldība 
2.
Alūksnes novada pašvaldība 
4. Daiga BojāreBiedrība "Apes jauniešu klubs "Sliedes""
5.Liene StabingeBiedrība "Liepnas attīstības grupa "Iespēja""
5. Guntārs Sniedzāns ZS "Klajalkšņi" 
6. Guntis OstelisIK "GUCHO" 
7. Sarmīte Svilāne  
8. Dzintars Adlers 

Valdes priekšsēdētāja Sarmīte Svilāne

Valdes priekšsēdētājas vietniece Daiga Bojāre


Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" koordinatore, LEADER administratīvā vadītāja Santa Harjo-Ozoliņa

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" LEADER administratīvās vadītājas asistente Inga Sedleniece

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" LEADER Komercdarbības konsultante Indra Levane

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" grāmatvedību veic Inga Zeltiņa

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" revidents Viesturs Zaķis

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.
 

 .