Biedrības pārvaldes struktūra

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" biedri

 Nr.p.k. BiedrsStatussPilnvarotā persona 
 1.Alūksnes novada pašvaldībaPašvaldībaAivars Fomins 
 2.Apes novada pašvaldībaPašvaldībaJānis Liberts 
 3.Biedrība "Alsviķu kultūras un mākslas veicināšanas biedrība"BiedrībaMarina Ramane 
 4.Biedrība "Liepnas attīstības grupa "Iespēja" BiedrībaLiene Stabinge
 5.Biedrība "Mēs - Mālupes nākotnei" Biedrība Anita Gusta 
 6.Nodibinājums "Malienas skolas attīstības fonds" NodibinājumsIeva Baltā-Pilsētniece 
 7.Biedrība "Mēs - Malienai"BiedrībaIeviņa Āboltiņa 
 8.Biedrība "Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs"Biedrība Dzintra Zvejniece 
 9.Nodibinājums "Alūksnes un Apes novada fonds" Nodibinājums Dzintra Zvejniece
10.Biedrība "Apes Attīstības Atbalsta klubs" Biedrība Laura Pope 
11. Biedrība "Apes Jauniešu klubs "Sliedes"" Biedrība Daiga Bojāre 
12. Biedrība "C.Albula" Biedrība Jānis Skulte 
13.Biedrība "Pededzes Nākotne" BiedrībaDaiga Vītola
14. ZS "Sauleskalns"Uzņēmums Aldis Līcis 
15.ZS "Klajalkšņi" Uzņēmums Guntārs Sniedzāns 
16.IK "GUCHO" Uzņēmums Guntis Ostelis 
17.Agita Bērziņa Fiziska persona 
18. Uva Grencione Fiziska persona  
19. Sarmīte Svilāne Fiziska persona  
20. Guntis OstelisFiziska persona  
21. Gints Teterovskis Fiziska persona  
22. Sandra Zeltiņa Fiziska persona  
23. Dzintars Adlers Fiziska persona  
24.Santa Harjo-Ozoliņa Fiziska persona  
25.Inga Sedleniece Fiziska persona 

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" asociētie biedri

Nr.p.k.  Asociētais biedrs                                                                           Statuss                Pilnvarotā persona     
1. Biedrība "SPORTA KLUBS ZELTIŅI" BiedrībaElita Laiva
2.  Biedrība "Alūksnes novada izglītības attīstības centrs"  BiedrībaIlzīte Duļbinska
3.  Biedrība "JAUNALŪKSNES DĀLDERI" BiedrībaVioleta Kļaviņa
4.  Biedrība "ALŪKSNES NOVADA ATTĪSTĪBAI" BiedrībaInga Strauta 
5. Jolanta BaldiņaFiziska persona  

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" valde (07.02.2018.-06.02.2020.)

 Nr.p.k.Vārds Uzvārds Organizācija 
1. Jānis LibertsApes novada pašvaldība 
2.Aivars FominsAlūksnes novada pašvaldība 
4. Daiga BojāreBiedrība "Apes jauniešu klubs "Sliedes""
5.Liene StabingeBiedrība "Liepnas attīstības grupa "Iespēja""
5. Marina RamaneBiedrība "Alsviķu pagasta attīstībai un labklājībai"
6. Guntārs Sniedzāns
ZS "Klajalkšņi" 
7. Guntis Ostelis
 IK "GUCHO" 
8. Sarmīte Svilāne 
 
9.Santa Harjo-Ozoliņa  
10.Inga Sedleniece 

Valdes priekšsēdētāja: Santa Harjo-Ozoliņa
Valdes priekšsēdētājas pirmā vietniece: Inga Sedleniece
Valdes priekšsēdētājas otrā vietniece: Sarmīte Svilāne


Biedrības "Alūksnes lauku partnerība", LEADER administratīvā vadītāja Santa Harjo-Ozoliņa

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" LEADER administratīvās vadītājas asistente Inga Sedleniece

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" LEADER Komercdarbības konsultante Indra Levane

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" LEADER projektu koordinatore Žanna Heidemane

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" grāmatvedību veic Inga Zeltiņa

Biedrības "Alūksnes lauku partnerība" revidents Viesturs Zaķis

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.
 

 .